ЗУСТРІЧ СТУДЕНТІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ, ЕРГОТЕРАПІЯ» З ДИРЕКТОРОМ «ЦЕНТРУ ЛІКУВАННЯ ХРЕБТА ТА СУГЛОБІВ КІНЕЗІС»

Spread the love

6 лютого 2020 року у залі засідань Вченої ради Хмельницького національного університету відбулась зустріч студентів та викладачів кафедри фізичної терапії, ерготерапії з директором та засновником «Центру лікування хребта та суглобів Кінезіс» Абрамовичем Ігорем Олександровичем. Який прочитав лекцію на тему: «Здоровий спосіб життя».

Особливість цієї лекції полягала в тому, що студенти мали можливість почути актуальну інформацію, так би мовити, «з перших уст» стейкхолдера, який добре обізнаний з особливостями роботи фізичного терапевта та реабілітолога, має сучасний погляд практика, адже він є діючим та провідним фахівцем цієї галузі.

Це найбільш неоціненний досвід, яким Ігор Олександрович безпосередньо поділився зі студентами. Його лекція проходила у формі інтерактивного, вільного спілкування, від якої молодь була у захопленні, до того ж, відповіді на свої запитання, яких було багато, студенти отримували  одразу. Крім цього, майбутні фахівці галузі фізичної терапії, ерготерапії побачили  реальний приклад того, як можна досягнути своєї цілі і вибудувати свій успішний професійний шлях.  

Наприкінці зустрічі Ігор Олександрович приязно запросив студентів відвідати «Центр лікування хребта та суглобів Кінезіс» з метою ознайомлення з специфікою роботи у рамках проведення фахової практики та розглянути його, як можливе майбутнє місце працевлаштування.

Наразі була підписана угода про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та «Центром лікування хребта та суглобів Кінезіс».

Scroll to top