Підвищення професійної майстерності майбутніх фізичних терапевтів, ерготерапевтів

Spread the love

 

1 березня в Хмельницькому національному університеті для студентів кафедр фізичної терапії, ерготерапії  та теорії і методики фізичного виховання і спорту був проведений тренінг на тему «Складові діяльності фізичного терапевта та ерготерапевта у відновленні осіб із захворюваннями нервової системи».

Тренінг був проведений в рамках студентської школи «Реабілітація майбутнього» тренерами  Рокошевською Вірою та Рязанцевою Мартою.

Рокошевська Віра Вікторівна є фізичним терапевтом реабілітаційного відділення Львівської  комунальної клінічної лікарні швидкої допомоги та  завідувачем кафедри фізичної терапії, ерготерапії Українського католицького університету.

Рязанцева Марта Валеріївна є фізичним терапевтом Львівського шпиталю ім. митрополита А.Шептицького.

Тренінг тривав протягом п’яти годин. Під час тренінгу присутні ознайомилися з роллю членів реабілітаційної команди, обговорили встановлення цілей на рівні участі та діяльності згідно Міжнародної класифікації функціонування (МКФ), розглянули і обговорили клінічні випадки у реабілітації пацієнтів з неврологічними захворюваннями.

Студенти були активні, задавали багато питань та відповідали на питання тренерів щодо вже здобутих ними знань.

На тренінгу були присутні викладачі та студенти Кам’янець-Подільського національного університету, кафедри фізичної терапії, ерготерапії на чолі з завідувачем кафедри Жигульовою Евеліною Олександрівною та практикуючі фізичні терапевти нашого міста, в тому числі випускники нашої кафедри.

З вступним словом виступили декан гуманітарно-педагогічного факультету Станіславова Людмила Леонідівна та завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії Базильчук Олег Вікторович і побажали учасникам тренінгу плідної роботи та опанування нових знань, які вони зможуть долучити  до вже здобутих.

Після закінчення тренінгу всі учасники отримали сертифікати, які їм знадобляться  для подальшої практичної діяльності.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

fifteen + 7 =

Scroll to top