Всеукраїнська акція безкоштовної здачі крові «Подаруй краплю життя»

Spread the love

1121

На минулому тижні студенти та викладачі напряму підготовки «Здоров’я людини» вирішили долучитися до Всеукраїнської акції безкоштовної здачі крові «Подаруй краплю життя».

1

Студенти напрямку підготовки “Здоров`я людини”, які започаткували університетську акцію здачі донорської крові

Людська кров не може бути замінена будь-чим іншим. Тому донори залишаються єдиною альтернативою для збереження життів, при цьому віддаючи часточку себе. У наш час людей, врятованих донорською кров’ю, вже не перелічити.

За роки незалежності в Україні кількість донорів крові зменшилася вдвічі, причому протягом останніх п’яти років їх число скоротилося на 39 %, що спричинило зниження обсягів заготівлі крові, саме тому викладачі та студенти-реабілітологи вирішили і в нашому університеті започаткувати таку щорічну акцію допомоги.
О.В.Антонюк, викладач кафедри фізичного виховання зазначає, що «зараз в місті та області існує гостра потреба в поповненні резерві крові». «Більш того, на сьогоднішній день, як засвідчує практика, кров здають переважно родичі реципієнтів, – додає студент гр. ЗЛ-13-1. Ми також вирішили допомогти людям, для яких, можливо, постане питання вибору між життям та смертю. Своїм прикладом, ми хочемо продемонструвати, що допомагати ближнім – це важлива, потрібна і сучасна справа».

Користь донорства важко переоцінити. Крім того, навіть разова здачі крові оздоровлююче діє на організм: оживляється клітинний склад, стимулюється кровотворення, проходить активне омолодження організму.

3

7

Запрошуємо приєднатись до нашої акції усіх свідомих небайдужих людей – студентів, викладачів, друзів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

two × 2 =

Scroll to top